FAQ

1) Czy montując stację multimedialną stracę gwarancję w nowym samochodzie ?

Odp: Nie, stacja multimedialna jest traktowana jako zamiennik tak samo jak opony czy olej, odpowiednio zainstalowana przez specjalistę nie ingeruje w instalację samochodu i nie wymaga modyfikacji/zmian/przewodów.

2) Czy urządzenia GMS z systemem Android mają gorszą jakość dźwięku niż tzw.markowe urządzenia ?

Odp: Nie, urządzenia GMS składane są z najwyższej jakości komponentów zawierają wysokiej klasy przetworniki D/A i kondensatory a obróbka sygnału na poziomie 32 bitowym gwarantuje bardzo dobre parametry akustyczne.

3) W czym urządzenia GMS są lepsze od tanich produktów z portali aukcyjnych  ? 

Odp: Często na portalach aukcyjnych sprzedawcy oferują urządzenia, które pozbawione są gwarancji, małym drukiem zawarte są informacje o tym, że tzw.,,gwarancja'' realizowana jest w Chinach, co oznacza realnie jej brak, czasami oferowana jest gwarancja 12 miesięczna ale kupując urządzenie na tzw. zamówienie sprzedający nie ponosi odpowiedzialności gwarancyjnej za sprowadzony towar , czyli także kupujący pozbawiony jest możliwości ewentualnego egzekwowania rękojmi/gwarancji.

4) Czy urządzenia GMS zawierają cło i VAT ?

Odp: Oczywiście tak, w przeciwieństwie do produktów z portali i nieuczciwych ofert, po zakupie urządzenia często okazuje się, że urząd celny dostarcza nam zawiadomienie o zapłacie cła i podatku VAT od zakupionego sprzętu a wartość takiej opłaty to 23% VAT i 14% cła, czyli po zakupie często się okazuje, że do ceny zakupu po pewnym czasie musimy dopłacić ponad 40% wartości zakupu.

5)  Czy urządzenie z szyną CAN będzie wyświetlać komunikaty z klimatyzacji jak fabryczne radio ?

Odp: Tak, urządzenia GMS wyposażone w CAN-BOX komunikują się protokołem UART i odczytują dane z magistrali zachowując fabryczne funkcje i ustawienia w zależności od modelu i wersji.

6) Jaka jest różnica w jakości pomiędzy tanimi urządzeniami dostępnymi na portalach aukcyjnych ?

Odp: Przede wszystkim  w urządzeniach GMS stosujemy wysokiej jakości tunery radiowe (Philips NXP), matryce LCD ( AUO Taiwan), kondensatory (Mabuchi), końcówki mocy(Toshiba/SI), pamięci RAM (Kingston/Samsung), procesory Intel /MTK, półprzewodniki firm Panasonic, Sanyo. Bazujemy na sprawdzonych komponentach, nie stosujemy tańszych kompromisów.

 7) Czy system Android w urządzeniach GMS dużo różni się od systemu w telefonach czy tabletach ?

Odp: Nakładka systemowa w GMS minimalnie różni się od czystego systemu stosowanego w telefonie, zasada pozostaje identyczna, logujemy się na konto google i do sklepu play po połączeniu poprzez Wifi lub modem 3G, sieć wifi możemy udostępnić z telefonu lub routera, poniżej filmy obrazujące działanie systemu Android na urządzeniach GMS :