GMS 9501 TQ

Bezprzewowody Carplay&AndroidAuto, 4G LTE,
Android 11, ekran pojemnosciowy 6.5" 

1599,00 1649,00

Opis

GMS 9501 TQ to uniwesralna stacja multiemedialna 2din oparta na platformie NAVIX z nowym ośmiordzeniowym procesorem marki UNISOC, procesory UNISOC® bazują na  64 bitowej architekturze marki INTEL®, nie jest tajemnicą, że Intel posiada 20% akcji firmy UNISOC® i od lat wprowadzają najlepsze procesory w klasie średniej-wyższej. Obecnie procesory UNISOC® stosują takie firmy jak VIVIO®, XIAOMI®, OPPO®, ZTE®, które wysunęły się na czele w sprzedaży telefonów komórkowych. Jak wiadomo architekura INTELA® i opatentowane systemy optymalizacji, słyną z niskiego zapotrzebowania na pamięć RAM i niedoścignionej wydajności, opatentowane systemy uśpienia pozwalają na natychmiastowe uruchamianie systemu ze stanu hibernacji powodując, że system jest gotowy do pracy zaledwie w 3 sekundy po uruchomieniu stacyjki co jest bardzo ważne w samochodzie. Nowa platforma w GMS 9501TQ w połączeniu z zaawansowaną optymalizacją pozwala uzyskac prędkości działania wyższą od urządzeń na platformie PX z 4GB RAM, nowa ultra-wydajna technologia podobnie jak w telefonach marki APPLE® nie wymaga tak dużych ilosci pamięci RAM jak urządzenia  innych chińskich producentów ROCKCHIP® czy MTK® które do podstawowej pracy muszą posiadać minimum 4GB RAM. Można śmiało stwierdzić, że procesory X64 oparte na technologi UNISOC® będą podobnie pracować z pamięcią 2/3GB jak inne z pamięcią 4/6GB. natomiast 6GB jest wymagane do kręcenia filmów video wysokiej rozdzielczości, streamingu audio/video lub gier komputerowych czego nie wykonuje się w stacjach multiemdialnych w samochodzie. Model GMS 9501TQ otrzymał także wbudowany moduł bezprzewodowy CarPlay i Android Auto oraz przetwornik obrazu pozwalający na współprace z kamerami wstecznymi duzej rozdzielczości AHD.

Uniwerslana stacja 2DIN GMS® wyposażona jest w najświeższe nowości dostępne w tym segmencie produktów audio, dzięki nowemu procesorowi, który  pracujące z nową superszybką pamięcią RAM DD4 LPDDR marki Micron® 2GB-32BG. Nowe combo pamięci RAM występuje tylko jako 2+32GB Micron® bazuje na technologi  Extended używanej w telefonach czyli zwiększaniu/uzupełnianiu pamaięci RAM z pamięci ROM przy maxymalnym zapotrzebowaniu, użytkownik niema możliwości wyboru ilości dodatkowej pamięci a proces przebiega automatycznie. Dzięki temu stacja uniwersalna GMS® otrzymała wysoką wydajność i przystępną cenę, poza układem CPU zastosowano nowy wydajny układ graficzny GPU POWER V z zegarem ponad 550MHz. Kluczowym czynnikiem dla wysokiej płynności działania jest optymalizacja nakładki systemu, która obsługuje sloty USB, wyjścia AUX, DSP, kamery cofania i inne, i nie jest zależna tylko od ilości pamięci RAM i wykorzystuje inne procesy niż platformy stosowane w telefonach, dlatego w modelu GMS 9501TQ skoncentrowaliśmy się na maksymalnej optymalizacji przy niskim zapotrzebowaniu na pamięć RAM jaką gwarantuje producent tego nowego procesora. Efektem jest urządządzenie wyposażone w wysokiej jakości komponenty o bardzo dobrej wydajności. Jak zawsze platforma Navix bazuje na najwyższej jakości komponentach płyty głównej, sprawdzone pojemnościowe matryce, wbudowany procesor dźwięku DSP, kluczowe półprzewodniki Toshiba®, Micron®, Microchip®, Seika®, AKM® Asahi-Kasei Japan, czuwaja nad jakością i komfortem użytkowania. Wbudowany modem 4G LTE został zaadoptowany z modelu GMS 9985TQ, który wzorowo sprawdził się w ponad osimdziesięciupięciu tysiącach sztuk  urządzeń sprzedanych na polskim rynku.

extnd2 

Nowy Procesor Unisoc 

Szybki i oszczędny architektura 64bit od Intela

 Dużo mniejsze zapotrzebowanie na pamięć RAM aby zachować wydajność.

 

CP5

Wbudowany bezprzewodowy moduł

Do obsługi CarPlay

Szybkie łączenie, wysoka jakość obrazu bez użycia przewodu.

 

95q01 TQ11

Właściwości:
System operacyjny :Android 11 
Procesor UNISOC 8 rdzeni,  8x 1.6GHz Cortex A55DT
Pamięć RAM 2GB+32GB DDR4 MICRON LPDDR4X:2+32GB EEMC
System uśpienia z niskim poborem prądu czas nawet do 21 dni.
Obsługa 3G/4G LTE wbudowana lub slot karty micro sim. Built in WIFI2.4G/5G,2.4G support IEEE802.11b/g/n,5G support
4G antenna SMA interface
HT20/HT40/VHT20/VHT40/VHT80,support WIFI hotpot.
LVDS DISPLAY,
USB 3 WAY:2 way from HUB to USB transmission,one way is USB OTG.
support 1080P hardware decode.
Inteligenty system oszczędzania zasilania, pobór prądu w trakcie uśpienia 5mA.
Support BT 5.0 ,BT Telephone book,A2DP,and BT OBD,mouse,hand
shank,keyboard kind of external BT equipment 
Wbudowany GPS
Wbudowana karta Wifi 2.4GHz / 5 GHz 5G WIFI,Single band 2.4GHz,802.11 b/g/n,
Fabrycznie preinstalowane usługi Google: Google Play, Youtube, Chrome, Gmail, Google Now.
Obsługa aplikacji Netfilx
SWC wbudowany interfejs rezystancyjny samouczący się sterowania przycisków z kierownicy, możliwość wybrania wyszukiwania głosowego 

Funkcje systemowe:
Możliwość włączenia lini pomocniczych nakładanych na widok z kamery cofania.
Możliwość włączenia i wyłączenia trybu uśpienia systemu
Możliwość wyboru loga samochodu
Możliwość obsługi asystenta dotyku i ustawienia własnych skrótów
Przełącznik wykrywania nieprawidłowości USB
Możliwość włączenia i wyłączenia obsługi videorejestartora DVR
Wbudowany system ADAS obsługi asystenta pasa ruchu
Wbudowany system CAR LINK, bezprzewodowy Carplay i AndroidAuto
Możliwość wyboru 30 języków w tym Polski
Menu interfejsu oraz ustawień w pełnym tłumaczeniu po Polsku.
Możliwośc ustawienia protokołu wejść USB 1.1, 2.0
Możliwość kalibracji matrycy , ustawienia kontrastu, nasycenia, jasności, temperatury barwowej
Wybor kamery AHD lub inne
Obsluga protokolu can UART
Obsluga modemu 4G LTE Ultra SIM1, SIM2, D-APN karta micro SIM.
Wbudowany  moduł obsługi Carplay bezprzewodowy i Android Auto przewodowy.Obsługa głosowa Google
Obsługa Google Maps, IGO, dowolnego programu online lub offline, miksowanie dźwięku.
Aplikacje ze sklepu: PLAY, Youtube, Spotify, Waze, Google Chrome, możliwość instalowania dowolnych aplikacji
Możliwość podłączenia tunera DAB 
Możliwość obsługi OBD.

Obsługa nośników pamięci :
USB-TAK Obsługa USB : TAK 2 Wejścia Adaptacyje do 4-64GB
USB OTG
USB DAB, DVR/ADAS

Tuner FM:
Wbudowany z RDS, z automatyczną funkcją zapisywania nazw  stacji w komórkach pamięci, podtrzymywany EPROM nie traci nastaw po utracie zasilania.


Graficzny interfejes użytkownika UI3:
Nowy interfejs zaprojektowany tak aby uprościć i zminimalizować ilośc warstw i animacji, nowa nakładka pozwoliła dodatkowo odciążyć system i przyspieszyć jego działanie.

External Mic:
Zewnętrzny mikrofon w połączeniu ze sprawdzonym wbudowanym modułem BT pozwala na sprawne prowadzenie rozmów podczas jazdy i korzystanie z wyszukiwania głosowego. ( zalecamy pobranie Asystenta Google ze sklapy PLAY oraz wykonanie pełnej kalibracji i persowanlizacji w celu używania komendy OK GOOGLE)

Wbudowny niezależny moduł GPS:
Wbudowany wysokiej jakości moduł GPS/GLONAS pełni ważną rolę dla utrzymania stabilnej lokaloizacji, w wieli tanich urządzeniach GPS ograniczono do jednego małego układu co skutkuje utratom sygnału GPS oraz wadliwemu działaniu aplikacji MAP czy innych usług Google.

Wymiarowy panel przedni:
Urządzenie posiada panel przedni pasujący do uniwersalnych ramek dostępnych na rynku, w zestawie znajdują się także ramki redukcyjne.
Sam panel posiada nowy lepszy szklany dotyk Crystalline Glass, w którym poprawiono reakcję na dotyk a szklana powłoka jest bardziej odporna na zabrudzenia.

 
Wbudowany procesor dźwięku DSP firmy AKM :
AKM to japoński producent kości dźwiękowych, zastosowany przetwornik 24 BIT pozwala na uzyskanie wysokiej sprawności i rozdzielczości dźwięku bez potrzeby stosowania zewnętrznego wzmacniacza.

Możliwość wyboru balansu głośności źródła
Skala miksowania dźwięku 
Ustawienia dźwięku tony niskie, średnie, wysokie
Loudness
Korekcje czasowe
Filtry HPF, LPF L/P
Przełącznik domyślnej głośności
Głośność przy cofaniu
GPS tło audio
Włączenie / wyłączenie  wzmacniacza
Regulacja poziomów głośności źródła.


Dimmer Mode: 

Niezależna regulacja, podświetlenia ekranu dla trybu dzień i noc, gwarantuje optymalne dopasowanie jasności ekranu do potrzeb kierowcy tak aby uniać zbyt wysokiej jasności w nocy, matryca posiada także fukncję ochrony wzroku i w trakcie długich podróży w nocy można włączyć filtr światła niebieskiego. 

 

Modem 4 LTE:
Wbudowany modem sam aklibruje się i nei wymaga wpisywanie ręcznie nastaw APN oraz innych dla wybranego operatora, dane pobierają się automatycznie, a aktywacja polega tylko na włożeniu karty micro sim i naciśnięciu przycisku reset na 10s na penelu przednim.

 

Car Link dla bezprzewodowego CarPlay i AndroidAuto:
Nowy moduł połączenia bezprzewodowego szybko i bezproblemowo łączy się zarówno w prduktami marki Apple jak i  przewodowo z AndroidAuto.