O firmie

Innowacyjność i jakość

Znakiem rozpoznaczym urządzeń GMS jest innowacja, siła napędowa postępu technologicznego, w tym zakresie współpracujemy z najwyższej klasy producentami komponentów nowych technologii , takimi jak Intel i Philips. Ponad 34 lata tradycji i doświadczenia w produkcji najwyższej jakości urządzeń obejmuje w GMS wiele aspektów: od bliskiej współpracy z działem badawczo-rozwojowym , przez współpracę z najlepszymi dostawcami, aż po sam proces produkcji gdzie technologiczne innowacje skutecznie włączamy w projektowane przez nas produkty, czyniąc z nich doskonałą odpowiedź na potrzeby ciaglę zmieniającego się rynku samochodowych multimediów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, nasze produkty dostępne sa w sieci profesjonalnych serwisów montażowych na terenie  Polski i Europy. Nie jest tajemnicą że produkty GMS wytwarzane są w Azji w fabrykach gdzie powstają takie marki jak Blaupunkt czy Clarion

Dlaczego GMS ?

Kluczowe komponenty: procesory, pamięci, półprzewodniki użyte w produkcji stosujemy tylko od najlepszych producentów, w naszych produktach nie stosujemy zamienników ani też elementów od dostawców którzy nie posiadają wymaganych homologacji i certyfikatów. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny,. Jesteśmy firmą polską o kapitale polskim, prezentujemy polską myśl techniczną, jako pierwsza polska firma wprowadziliśmy urządzenia z wbudowanym procesorem dźwięku DSP , w chwili obecnej rozwijamy urządzenia z systemem Android oparte na  procesorach Intel Atom przeznaczonych do użytku branży samochodowej, w zakresie badań współpracujemu z labolatorium Politechniki Świętokrzyskiej. 
l3

 

 

 

Licencje i homologacje

Urządzenia GMS i Amercican Legend posiadają  wymagane licencje, co zapewnia kompatybilność, odporność na zakłócenia elekromagnetyczne, renomowane półprzewodniki gwarantują wysoką jakość dźwięku oraz długi okres bezproblemowego  użytkowania.

l2

 

 

 

 

Koncepcja marki GMS

Koncepcja marki General Music System opiera się na trzech zasadach (RIC) Reability, Innowation and Quality-Wiarygodność Innowacyjność i Jakość. GMS realizuje zasadę '' wartość za pieniądze'', oferując swym klientom maksymalne możliwości w zamian za ich pieniędze. Jak wiemy w dzisiejszych czasach urządzenia to konstrukcje modułowe, na przełomie 34 lat doświadczeń staramy się dostarczać produkty bazujące na  komponentach czołowych producentów światowych które w efekcie końcowym gwarantują wysoka jakość dźwięku, najnowsze rozwiązania z zakresu nawigacji i rozrywki w samochodzie. Jako pierwsza polska firma wprowadziliśmy urządzenia w wbudowany procesorem dźwięku , jako pierwsza polska firma wprowadziliśmy wzmacniacz z wbudowanym procesorem sterowanym poprzez aplikację.

 

 

Produkcja i kontrola jakości

Produkty GMS powstają w jednej z największych korporacji zajmującej się produkcją komponentów elektroniki samochodowej oraz mechaniki precyzyjnej w Azji. W skład grupy kapitałowej wchodzi kilka spółek w tym  japoński producent elementów optoelektronicznych. Firma  zatrudnia ponad 1600 pracowników w tym 150 specjalistów R&D oraz zespół 400 inżynierów.Potężne technologie bazowe podzielone są na działy projektowania, produkcji, kontroli i inżynierii. Wszystkie produkty otrzymały certyfikaty jakości jak:  FCC, C-Tick, FDA, CB, CE i E-znak.QS9000 i ISO14001 Certyfikaty zostały przyznane  z powodu doskonałej jakości i systemów zarządzania środowiskowego. Firma uzyskała ponad 70 patentów DVD i CD/MP3. Grupa posiada absolutna przewagę w produkcji sprzętu samochodowego i urządzeń GPS. Fabryka mieści się na powierzchni 40 000 metrów kwadratowych i wyposażona jest w najnowsze urządzenia do automatycznego lutowania SMT firmy Siemens

 

SMT1     SMT2   SMT3
F1

    F2

 F3

 

Historia i rozwój 

Firma Audiopol powstała w 1984 roku jako MAAN-ELECTRONICS, która na początku swej działalności zajmowała się projektowaniem, produkcją i montażem systemów nagłośnieniowych  obiektów przemysłowych, sportowych, handlowych oraz montażem i produkcją systemów alarmowych. W latach 1991-1993 wprowadziliśmy na rynek Polski i Europy wschodniej samochodowe systemy amerykańskiej firmy PRESTIGE i CRIMESTOPPER. Od roku 1993 jako Audiopol Matla Corporation jest wyłącznym przdstawicielem na Europe wschodnią marek: AMERICAN LEGEND , ALCATRAZ, GMS, ROCKER, w kolejnym etapie nabywając wyłączne prawa do ich nazw własnych na terenie Polski i Europy Wschodniej. Produkty nasze były  wielokrotnie nagradzane , zdobyły zaufanie oraz  opinie niezawodnych , potwierdzeniem jakości i niezawodności jest ponad kilkaset tysięcy samochodów na polskim rynku wyposażonych w nasz sprzęt audio. Bazując na sukcesie i  wieloletnim doświadczeniu w 2008 roku powołany został nowy dział GMS TECHNOLOGIE koncentrujący się na projektowaniu wysokiej klasy komponentów car audio,car multimedia w klasie średniej wyższej. Produkty oferowane przez firme Audiopol spełniają wymagania techniczne oraz normy jakości Unii Europejskiej w tym dwu letni okres gwarancyjny  i pełen serwis pogwarancyjny. Naszym celem jest zaoferowanie produktów niezawodnych oraz  zaawansowanych technologicznie dostępnych dla każdego.Produkty General Music System spełniają najwyższe normy jakości oraz zarządzania produkcją.