GMS 8911 Hybrid

Ekran 10 cali regulowany w trzech płaszczyznach, instalacja 1DIN. Nowy szybki procesor oraz specjalnie opracowany interfejs użytkownika z szybkim paskiem dostępu do ostatnio używanych aplikacji.

2699,00 2799,00

Opis

GMS 8911 Hybrid 2021 to najnowsza platforma łącząca ze sobą naszybciej działającego androida oraz bardzo dobrą jakość dźwięku. Wielu klientów zadaje pytanie czy możliwe jest uzyskanie tak dobrej jakości dźwięku na platformie z systemem opercyjnym android, często słyszymy opinie, że klient już testował kilka urządzeń zakupionych na portalach aukcyjnych i zawsze coś doskwiera, od problemów z Bluetoothem i niskiej jakości rozmów, kiepskiej jakości dźwięku, złej optymalizacji i częstego problemu zwalniania urządzenia po miesiącu użytkowania ( pomimio gwarantowych dobrych parametrów), aż do poważniejszych problemów typu uszkodzenia i awarie uniemożliwiające korzystanie. Nasza seria Hybrid powstała w takim celu aby już na wstępie wyeliminować problemy tańszych urządzeń, cała platforma została od podstaw zaprojektowana dla wysokiej jakości dźwięku, a piąta już generacja urządzeń z androidem w ofercie GMS wnosi kolejne udoskonalenia zapewniające wysoką szybkość i płynność działania. Nowe rowziązania w zakresie optymalizacji połączone z androidem 10 automatycznie zwalniają miejsce w pamięci oraz optymalizują urządzenie, efektem jest szybkie działanie bez względu na intensywność użytkowania. 

 

 

GMS 8911 Hybrid pozwala zamontować duży wysokiej jakości EKRAN IPS w bardzo wielu miejscach fabrycznych radii z formatem 1DIN, technologicznie konstrukcja pozwala na regulację kąta oraz wysokości ekranu i łatwe dopasowanie do wnętrza oraz najlepszej widoczności dla kierowcy. Urządzenie pozwala pobierać aplikacjie ze sklepu PLAY i korzystać z rozrywki w aucie zachowując także fabryczne funkcje, takie jak: wbudowany interfejs SWC samouczący się przycisków z kierownicy, możliwość podpięcia tylnej lub przedniej kamery cofania lub obu jednocześnie, istnieje także możliwość zainsalowania kompatybilnego video rejestartora, który będzie wyświetlał nagrany materiał na urządzeniu. Stacja multimedialna po uruchomieniu potrzebuje jedynie udostępnienia Wifi z telefonu lub modułu, po połczeniu i dodaniu konta Google od razu możemy cieszyć się pełną dostępnością funkcji, aplikacji, szybkości działania systemu na wysokiej klasy pojemnościowej matrycy. Interfejs użytkownika jest niezwykle intuicyjny i posiada funkcję paska ostatnio wybieranych aplikacji, które możemy wybierać głosowo lub z ekranu. 

Android 10, nowszy-szybszy -lepszy.

4GB RAM/64 GB ROM 

Nowy model 2021 oparty na hybrydowym procesorze jest  ulepszony pod kątem obsługi głosowego asystenta google, wystarczy użyć komendę ,, OK GOOGLE'' a GMS 8911 będzie gotowy do wykonania polecenia, nie ważne czy chcesz otworzyć aplikację czy posłuchać spoify on zawsze czeka na Twoje polecenie.

 

 

Ulubione aplikacje w zasięgu dłoni

Na dużym ekranie  

Duży ekran to wyższe bezpieczeństwo obsługi w aucie i lepsza widoczność, a intuicyjne szybkie menu to komfort i przyjemność korzystania z multimediów. GMS 8911 Hybrid posiada funkcję split screen czyli możliwość odtwarzania dwóch aplikacji na jednym ekranie. W nocy dla dodakowego przyciemnienia ekranu można użyć aplikacji, która zredukuje natężenie ekranu zachowująć komfort dla oczu.