GMS 9401 NAVIX

Android 9.0, procesor ośmiordzeniowy, wbudowny DSP oto nowy NAVIX.

1599,00 1699,00

Opis

GMS Navix, to inteligentny wybór. Nie ważne czy wsiadając do samochodu chcesz posłuchać radia, odtwarzać swoje ulubuine nagrania na YouTube czy Spotify czy też jedziesz ze znajomymi i chcesz poczuć brzmienie ulubionej muzyki, GMS Navix czeka na twoje polecenia. Wiele funkcji radia możesz obsługiwać głosowo korzystając z Asystenta Google, wystarczy powiedzieć : OK GOOGLE włącz radio, lub OK GOOGLE włącz YouTube i nie odrywając rąk od kierownicy natychmiast Twoje polecenia będą realizowane. Przełomowe rozwiązania w stacjach multimedialnych z systemem Android znacznie wyprzedziły leciwe systemy Windows czy inne w naszych samochodach. Używanie czystego Androida nie wymaga łączenia smartfona za pomocą przewodu jak w przypadku systemów CarPlay lub AndroidAuto. Nowe urządzenia GMS NAVIX pozwolą ci szybciej przeglądać strony internetowe, szybciej pobierać pliki, szybciej wyznaczać głosowo cele w mapach, a Android 8.1 i 9.0 zapewni inteligentne optymalizowanie aplikacji dodatkowo zwiększając prędkość systemu opercyjnego. Szybkie pamięci RAM, wysokiej klasy komponenty zapewniają czystą barwę dźwięku nad, którą dodatkowo pracuje zaawansowany przetwornik D/A i wbudowany procesor dźwięku DSP, dźwięk transmitowany jest z wysoką rozdzielczością zachowując naturalne brzmienie. Udało nam się połączyć bardzo dobrą jakość dźwięku z szybkim stabilnym Androidem. GMS NAVIX oferuje takie możliwości jak dzielenie ekranu i korzystanie z dwóch aplikacji na jednym ekranie ( DUAL APP) w pełni kompatybilnych z opcjami systemowymi, działanie Youtube w tle, czy okna map Google Maps, które zachowują się analogocznie jak w smartfonie. Funkcja dwóch aplikacji na jednym ekranie daje nam możliwość używania np. map nawigacji i odtwarzania plików video, lub odtwarzania radia. Rozmiar podzielonej aplikacji można zmieniać zachowując skalowanie. Rozbudowany interfejs użytkownika UI (User Interface) posiada wiele ustawień w tym możliwość regulacji głośności źródeł, nakładania linii pomocniczych kamery parkowania oraz personalizacji wyglądu pulpitu w tym zmian tapety oraz rozkładu ikon. Urządzenie posiada także wbudowany interfejs SWC samouczący się impulsów przycisków z koła kierownicy. Wbudowany bluetooth jest kompatybilny z wyszukiwaniem głosowym na koncie Google, po sparowaniu telefonu można głosowo wybierać kontakty z książki telefonicznej.

Naszym celem było stworzenie stacji multimedialnej, która zachowałaby cechy użytkowe jak dobry tuner radiowy, dobra jakość połączeń przez Bluetooth, oraz bardzo dobrą jakość dźwięku. Ciężko pracowaliśmy aby rozbudwać nową platformę z architektórą Intel IA wchodząc na wyższy poziom z nowym szybkim 8 rdzeniowym procesorem wykonanym w technologi 14nm. Najnowsze osiągnięcia Google jak inteligentne analizowanie używanych aplikacji, optymalizacja i czyszczenie systemu działa poprawnie w przeciwieńśtwie do innych urządzeń na rynku gdzie te funkcje  są  nieaktywne. Procesor Intel Airmont ośmio-rdzeniowy o taktowaniu zegara 8 x 1.87 GHz, jest bardzo szybki i ma mały pobór mocy co w przypadku samochodu ma bardzo duże znaczenie, urządzenia działającego szybko, komfortowo i niezawodnie. zapewniając dużo multimedialnej rozrywki w samochodzie na najwyższym poziomie, szybkie działanie internetu, aplikacji, a także szybkiego
otwierania się systemu, to tylko niektóre zalety platformy NAVIX, Zadaniem GMS jest zaoferowanie klientowi nowoczesnego komfortowego urządzenia, o nowoczesnym wyglądzie z matrycą pojemnościową , wysokej jakości wyświetlaczem które zastosowaliśmy, z dobrą jakością dźwięku, obrazu i połączeń przez bluetooth. Nowy moduł BT opaty o dodatkową kość znacząco polepszył jakość rozmów przez BT, a  technogia BOOST zwiększa  prędkość pobiera dużych plików oraz instalowania aplikacji, dzięki przyspieszeniu i zaawansowanej optymalizacji urządzenie potrafi wykonywać operacje do 45% szybciej od konkurencyjnych urządzeń na rynku. Urządzenia charakteryzuje wysoka kompatybilność zusługami GOOGLE oraz najwyższa jakość wykonania, wysokiej jakości przetwornik D/A 36bit gwarantuje świetną jakość obrazu oraz dźwięku.
Fabrycznie preinstalowane są usługi Google : Gmail, Google Maps,Youtube a także sklep GOOGLE PLAY, który umożliwia nam pobieranie dowolnych aplikacji. Navix posiada także dużą ilość aktywnych wejść USB. Jeżeli poszukujesz nowoczesnego urządzenia do samochodu ze sprawnie działającym androidem pozwalającym na używanie wszystkich aplikacji muzycznych czy video, takich jak SPOTIFY, YOUTUBE ,Google Maps, Asysten Głosowy, do tego z dobra jakością dźwięku , świetnym ekranem, kompatybilnością, oraz zaawansowanym systemem uśpienia to ten produkt jest dla Ciebie.

Processor_Intel

Intel AIRMONT 8 x 1.87 GHZ

INTEL POWER SAVE

Nowy ośmio rdzeniowy procesor, 35% szybszy !

 

 

 

 

 

Wbudowany Procesor Dźwięku DSP

Przetwornik 2 x 24 BIT 

Rozbudowany cyfrowy equalizer i łatwa regulacja pozwoli szybko uzyskać najlepsze efekty dźwiękowe we wnętrzu auta. 

 

GMS 9401 NAVIX specyfikacja