GMS 6323 Luxury Phone Link

799,00 899,00

Opis

GMS 6323 Luxury to model oparty na zupełnie nowej platformie S1-SOUND, zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku, zastosowano w nim przetwornik 32bitowy HDSOUND z możliwością obróbki sygnału z modułu BT, co zaowocowało znaczącym podniesieniem jakości rozmów telefonicznych poprzez bluetooth, w połączeniu z nowym modułem BT otrzymujemy jakość dźwięku na najwyższym poziomie, ale to nie koniec zmian w naszym najtańszym modelu, nowa platforma otrzymała także bardzo wysokiej klasy tuner radiowy Philips NXP III, bardzo wysoka czułośc oraz jakość odbioru stawiają urządzenie obok znacznie droższych produktów na rynku. Platforma S1-SOUND bazuje na nowym wielo-rdzeniowym procesorze, który posiada kolejną nową cechę: odtwarzanie plików HD MP4 oraz plików FLAC , odtwarzanie multimediów nie wymaga już konwertowania plików do mniejszych formatów a jakość obrazu jest jeszcze lepsza. Wbudowny moduł GPS działa szybciej a system SmartLink pozwala na zrzut ekranu smartfona poprzez zwykły przewód USB i równoległe korzystanie np. z Google Maps.

Aplikacja Smart Link

 

Aplikacja automatycznie instaluje sie na telefonie. Po podłączeniu przez USB i stuknięciu ikony PhoneLink mamy dostęp do wszystkich aplikacji w naszym telefonie z poziomu ekranu modułu samochodowego.

 

ikony-klienta

 

 

 

6323angle2

 

 

mediatek

Nowy procesor

Odtwarzanie H264, FLAC, MP3 320mbps

Nowy, szybki, niezawodny windows CE oparty na najnowszej wersji procesora MTK zapenia bardzo szybkie urauchamiania systemu, odczyt niemal wszystkich formatów i najlepszą jakość dźwięku